Υποβολή Αίτησης- Δήλωσης για τις πανελλαδικές εξετάσεις ΓΕΛ 2021, (ΜΟΝΟ για μαθητές)

Ξεκινάει από αύριο 25 Νοεμβρίου 2020 η υποβολή Αιτήσεων – Δηλώσεων για τη συμμετοχή των μαθητών ΓΕΛ στις πανελλαδικές εξετάσεις 2021. Οι απόφοιτοι θα υποβάλουν την Αίτηση Δήλωση σε επόμενο στάδιο που θα ανακοινωθεί αργότερα..

Ως προθεσμία για την υποβολή της Αίτησης – Δήλωσης των μαθητών/τριών που επιθυμούν να λάβουν μέρος στις πανελλαδικές εξετάσεις των ΓΕΛ έτους 2021, ορίζεται το χρονικό διάστημα από Τετάρτη 25 Νοεμβρίου έως και Δευτέρα 30 Νοεμβρίου 2020.
Για να διαβάσετε την εγκύκλιο που αφορά την Αίτηση – Δήλωση και τον τρόπο υποβολής της πατήστε ΕΔΩ.
Για να διαβάσετε τις οδηγίες για τη συμπλήρωση της Αίτησης – Δήλωσης, πατήστε ΕΔΩ.

Εκτυπώστε την Αίτηση – Δήλωση

Οι μαθητές που προτίθενται να δηλώσουν κάποιο από τα τρία Τμήματα Μουσικών σπουδών, μπορούν να διαβάσουν τις οδηγίες και να εκτυπώσουν την ειδική αίτηση

ΠΙΝΑΚΑΣ – ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2021 ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΑ ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΠΕΔΙΟ – ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ ΒΑΡΥΤΗΤΑΣ